hassader2011@gmail.com

RAMAZAN AYI -2020-

Değerli Hemşehrilerimiz ;

MÜbarek ay olan Ramazan-ı Şerif'in iÇerisindeyiz. RABBİM tutmuş olduğumuz oruÇlarımızı, kılınan teravih namazlarımızı ve tÜm ibadetlerimizi kabul etsin. Bu sene, dÜnya olarak zor bir zamandan ve imtihandan geÇilmektedir. "Her zorluğun ardından bir kolaylık vardır" mucibince sabrederek, tedbir alarak ve dualarımızla bu sÜreci de ALLAH'ın (cc) izniyle atlatacağız. Bu zorlu sÜreÇte, hayr ve hasenatın ALLAH (cc) izniyle bir Çok belanın kaldırılmasına vesile olacağı inancındayız.

İstanbul Hassa Derneği olarak, İstanbul'da yaşayan ve bu zorlu sÜreÇten ekonomik olarak olumsuz etkilenen HASSALI hemşehrilerimize maddi ve manevi olarak, imkanlarımız ÖlÇÜsÜnde yanlarında olma gayretindeyiz. İhtiyaÇ sahibi hemşehrilerimize, bu sÜrecin atlatılmasında bir nebze katkı olması amacıyla, A101 mağazasından alışveriş amaÇlı şifreler gÖnderilerek alışveriş imkanı yapılması sağlanmaktadır.

GÖNDERİLEN ALIŞVERİŞ SMS ÖRNEĞİ AŞAĞIDADIR

Sn. MÜşteri 6001000......... No'lu  28.. Pin Kodlu   ... TL tutatrındaki alışveriş Çekinizi A101 mağazalarında 31.12.2021 tarihine kadar bu mesajı gÖstererek kullanabilirsiniz.B016

İstanbul Hassa Derneği olarak, kuruluş tarihimiz 2011'den beri, hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenmeyi, sevinÇlerine ortak olmayı, birlik ve beraberlik iÇerisinde olmayı amaÇladık. 
RABBİM birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin.
Tekrardan mÜbarek Ramazan Ayınızı tebrik eder, ibadetlerimizin kabulunu yÜce ALLAH'tan (cc) niyaz ederiz.


Saygı ve hÜrmetlerimizle,
 
HASSADER YÖnetim Kurulu adına
                    Başkan
                Ali ÇALIŞKAN
               0 532 662 68 09