hassader2011@gmail.com

5 Temmuz İftar Yemeğimiz Gerçekleşti

İstanbul Hassader olarak 3.sünü düzenlediğimiz iftar yemeğimiz, coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi. İftar yemeği programımız, Kur'an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle başlamıştır. İstanbul Hassader Başkanı Sn. Ali ÇALIŞKAN, iftar öncesi konuşmasında:
" Derneğimiz tarafından 3.sü düzenlenen geleneksel iftar ve dayanışma yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Derneğimizin kurulmasından bugüne kadar, çeşitli etkinlikler düzenleyerek İstanbul'daki hemşehrilerimizi bir araya getirmek, birliktelik bilincini aşılamak derneğimizin yegane düsturu olmuştur. Siz üyelerimiz ve derneğimize gönül veren dostlarımız sayesinde, derneğimiz hak etiği temsile de çok şükür ki ulaşmıştır. Her geçen gün derneğimiz daha da güçlenmekte, daha da çok hemşehrimize ulaşmaktadır. Destek, katkı ve dualarınızdan dolayı tüm hemşehrilerimize özellikle şükranlarımı arz ederim.
İftar Yemeğimize katılıp bizleri onurlandıran; HATAYDER Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa KAÇAR'a, Bşk. Yrd. Sn. Ayhan YILMAZ'a ve Özel Çapa Hastanesi ortaklarından Sn. Uzm. Dr. Mehmet Emin YILMAZ'a, yönetim kurulumuz ve tüm hemşehrilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarım.
Bu iftar yemeğimizi hazırlayan, ekibiyle servis eden, değerli abimiz LİNA YEMEK sahibi Mevlüt ÇOLAK'a da, katkı ve desteğinden dolayı, yönetim kurulumuz ve hemşehrilerimiz adına teşekkürü bir borç bilirim.
Şimdiden yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramını'zı tebrik ediyorum."
İftar yemeğimizde söz alan;
HATAYDER Başkan Yardımcısı Sn. Ayhan YILMAZ da konuşmasında: " Öncelikle iftar yemeği davetinden dolayı, Hassader Yönetimine ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. HATAYDER olarak İstanbul Hassader ile her zaman birlik ve kardeşlik duygusu içerisinde birarada olmaya devam edeceğiz. Ben de bu vesileyle, yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayaramını'zı tebrik eder; Allah'tan birlik ve beraberliğimizi daim etmesini niyaz ediyorum."
Programımız yemeğin ardından yapılan dua ile sona ermiştir.
Öncelikle katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize ve bizlerden hayır dualarını esirgemeyen tüm dostlara şükranlarımızı arz ederiz. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın.
Hassader Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Ali ÇALIŞKAN

Resimler: https://www.facebook.com/IstanbulHassaDernegi/posts/785212641599140