hassader2011@gmail.com

"2017" PİKNİK ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

 
Saygıdeğer Hemşehrilerimiz;

İstanbul Hassa Derneği olarak geleneksel halen gelen piknik etkinliğimizin 5.sini, Sarıyer/BahÇekÖy'de bulunan Kirazlıbent Piknik Alanı'nda gerÇekleştirdik.
Öncelikle piknik alanını İstanbul Hassa Derneği'ne tahsis eden Bağcılar Belediye Başkanımız Sn. Lokman ÇAĞRICI'ya ve değerli Çalışma arkadaşlarına şÜkranlarımızı arz ediyoruz.

Ramazan ayına kısa bir sÜre kala, İstanbul'da bulunan değerli hemşehrilerimizle bir araya gelerek, geleneksel hale getirdiğimiz piknik etkinliğinin 5. sini hamdolsun gerÇekleştirdik. Birliktelik ve kaynaşma amaÇlı bir etkinlikte, pazar gÜnÜnÜ bir arada geÇirmek suretiyle  hoş ve muhabbet dolu bir gÜn geÇirdik. Çocuklar gÖnÜllerince eğlendi, oyunlar oynandı. Afiyetle etler pişirilerek yenildi, sohbetler edildi. GÖnÜl ister ki İstanbul'da bulunan tÜm hemşehrilerimizle bir arada olmak isteriz. Çalışma ve Çeşitli işlerinden dolayı bu etkinliğimize katılamayan değerli hemşehrilerimizi, (gÖnÜllerimizin bir arada olduğundan şÜphemiz yoktur) başka etkinliklerimizde aramızda gÖrmekten bÜyÜk mutluluk duyacağımızı ifade etmek isteriz. GÜnÜn sonunda  Derneğimize bağış toplanarak hediye maksatlı Çekiliş yapılmıştır. Çekilişler Çocuklarımızın eliyle gerÇekleştirilmiş olup;

ZEKA OYUNU;

1) 71 numara ile, M.KARAÇOBAN
2) 26 numara ile, F.T. BULUT
3) 28 numara ile, Ş.ÇALIŞKAN
4) 9 numara ile, M.TÜRK' e Çıkmıştır.

SCOOTER OYUNCAK;

1) 34 numara ile Y.Ö. ÇİL
2) 31 numara ile A.SU
3) 12 numara ile M.KOÇ'a Çıkmıştır.

ARNİCA ELEKTRİK SÜPÜRGESİ;

1) 52 numara ile D.BOLAT'a Çıkmıştır.

Hediye alanları tebrik ediyoruz.

BugÜn, değerli vakitlerini bizlere ve kendilerine ayıran hemşehrilerimize ve gÖnÜlleri bizlerle olan tÜm dostlara ayrı ayrı teşekkÜrlerimizi sunarız. 

Saygı ve muhabbetle kalın, ALLAH'a (cc) emanet olun..

Hassader YÖnetim Kurulu