hassader2011@gmail.com

2015 PİKNİK ETKİNLİĞİMİZ

Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz HASSADER Pikniğimizi,  Beykoz Kaymak Donduran Mesire Alanı'nda, İstanbul'un çeşitli ilçelerinden gelen hemşehrilerimizle bir araya gelerek coşku içinde gerçekleştirdik. Katılım gösteren hemşehrilerimizin memnuniyeti bizleri oldukça mutlu etmiştir. Her zaman bir araya gelememiş olsak ta, böylesine etkinliklerle bir araya gelerek, geçmişi yâd edip, güzel bir sohbet ortamı bulmanın sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Piknik etkinliğimizde; HASSADER olarak bastırmış olduğumuz Ramazan İmsakiyesi ve DELİ HÖSÜN isimli kitap ta hemşehrilerimize dağıtılmıştır.

2015 yılı piknik etkinliğimizde, İstanbul'da ki hemşehrileriyle bir araya gelmek üzere HASSA'dan gelen Belediye Başkanı'mız Sn. Abdurrahman DEMİREL'e, yönetim kurulumuz ve hemşehrilerimiz adına özellikle teşekkür eder, şükranlarımızı arz ederiz. 

Ayrıca; Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Sn. M. Serdar GÜLEÇ'e, Sn. Av. Hilmi TÜRKMEN'e katkılarından ve yardımlarından dolayı, HASSADER Yönetim Kurulu ve hemşehrilerimiz adına teşekkür eder, şükranlarımızı arz ederiz. 

Yine otobüs imkanı sağlayan; ESENYURT BELEDİYESİ, K. ÇEKMECE BELEDİYESİ VE PENDİK BELEDİYESİ'ne de teşekkürü bir borç biliriz.

Katılım gösteren ve mazeretleri dolayısıyla katılamayan ve gönülleri bizlerle birlikte olan tüm hemşehrilerimize de teşekkür eder, başka bir etkinlik ve faaliyette buluşmak üzere herkese saygılar sunarız. 

Mübarek RAMAZAN AYI'nın, ülkemize ve tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesini dileriz.

HASSADER YÖNETİM KURULU

""