hassader2011@gmail.com

İSTANBUL`DA DÜZENLENEN 4. HATAY TANITIM GÜNLERİ

İSTANBUL FESHANE'DE DÜZENLENEN HATAY TANITIM GÜNLERİNİ GERİDE BIRAKTIK. FESHANE'DE, HASSADER (HASSA DERNEĞİ) OLARAK TA KATILIM GERÇEKLEŞTİRDİK. HASSADER STANDINA DA ÇOK FAZLA İLGİ VE ZİYARET OLDU. HEMŞEHRİLERİMİZLE BİR ARAYA GELMEKTEN DOLAYI SON DERECE MUTLUYUZ. 

ÖNCELİKLE STANDIMIZI DA ZİYARET EDEN; HATAY VALİMİZ  SN. CELALETTİN LEKESİZ' E, İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRÜ SN. SELAMİ ALTINOK' A, HATAY VALİ YARDIMCISI SN. ŞAHİN BAYHAN'A, HASSA KAYMAKAMI SN. BÜLENT TEKBIYIKOĞLU'NA, HASSA BELEDİYE BAŞKANI SN. ABDURRAHMAN DEMİREL'E, YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ SN. NAMIK TAN'A VE TÜM SİYASİ VE BÜROKRATLARDAN TEMSİLCİLERE, ÖZELLİKLE DE TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI ARZ EDİYORUZ.

GEREK ULUSAL, GEREK YEREL MEDYADA HATAY'IN TANITIMI AÇISINDAN GENİŞ ÇAPLI HABERLERE YER VERİLMİŞTİR. HATAY'IN GÜZELLİKLERİNİ ANLATAN BU TÜR ETKİNLİKLERİN SON DERECE YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİZ. HATAY'LI OLMAKTAN DOLAYI GURURLU OLDUĞUMUZU DA BELİRTMEK İSTERİZ. DOSTLUK, KARDEŞLİK VE SAMİMİYETİN MERKEZİ HATAY, ÖRNEK BİR İL OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR.

SON OLARAK ORGANİZASYONA KATKI VEREN HER KESİM VE KURULUŞA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZLE...

HASSADER YÖNETİM KURULU