hassader2011@gmail.com

İSTANBUL HATAY GÜNLERİ - 3

3. sü düzenlenen İstanbul Hatay Günlerinde ilk kez İstanbul Hassa Derneği' ne özel stand açma fırsatını bulduk. Geniş çaplı tanıtım ve katılımı sağlamak amacıyla, derneğimizi tanıtan broşürler ve pankartlar hazırladık. 02 NİSAN 2013 günü Hatay Valiliği' nin öncülüğünde Taksim Galatasaray Lisesi önünden yürüyüş gerçekleştirildi. Taksim Anıtı önünde son bulan yürüyüş sonrasında Hatay Künefesi ikramı yapılarak Taksim organizasyonu sonlandırıldı.

Akabinde aynı gün Feshane de, dernek standımıza Hassa' mıza özel ürünleri tanıtmak ve derneğe gelir sağlamak amacıyla düzenlemeleri yaptık. İlk açılış günü hazırlıklar çerçevesiyle geçmiştir.

Feshane günleri süresince yoğun bir katılım ve ziyaret gerçekleştirilmiş olup, en iyi şekilde değerlendirme fırsatı bulduk. Derneğimizin ilk olarak gerçekleştirdiği bu organizasyonda, eksik yanlarımızı görüp önümüzdeki programlara daha organize ve daha iyi katılım amacıyla tecrübe sahibi olmuş olduk.

Derneğimizi ziyaret eden başta tüm hemşehrilerimiz olmak üzere, Siyasetçilerimiz ve bürokratlarmız; Adalet Bakanımız Sn. Sadullah ERGİN' e, CHP Hatay Milletvekilimiz Sn. Hasan AKGÖL' e, Hatay Valimiz  Sn. M. Celalettin LEKESİZ' e, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Lütfi SAVAŞ' a, Vali Yardımısı Sn. Şahin BAYHAN' a,  Hassa Kaymakamımız Sn. Bülent TEKBIYIKOĞLU' na, G.O.P Ak Parti İlçe Başkanı (Hassa'lı) Sn. İsmail ERGÜNEŞ'  e, (Maddi desteğinden dolayı Hassa Belediye Bşk. Sn. Mehmet KARATAŞ' a) Aktepe Bld. Bşk. Sn. Selehattin ÇOLAK' a, Ardıçlı Bld. Bşk. Mustafa KÖROĞLU' na, Küreci Bld.Bşk. Mehmet KARAKAYA' ya, Y. Karafakılı Köyü Muhtarı (AMANOSLARIN MUHTARI) Sn. Ahmet AY' a, Hassa Kaymakamlığında görevli Sn. Namık TAN, okul müdürümüz sn. Mustafa GÜL`e ve Abdurrahman Bey' e; İş dünyasından, TURYAP Yön.Kur. Bşk. Sn. Azmi SARIBAY' a, 1000A Yapı Yön.Kur.Bşk. Sn. İlhan YAĞMUR' a, İş adamı Sn. Mustafa ANDI' ya; Medyadan, Değerli sanatçımız Sn. Gökhan GÜNEY' e, TRT Program Sunucusu Sn. İnci ERTUĞRUL' a, Komedyen ve program sunucusu Sn. Mülayim Bey' e, program sunucusu Sn. Gülay TUNCEL' e, Dernek Başkanları; HatayDer Bşk. Sn. Mustafa KAÇAR' a, Hatay İş Büroder Bşk. Sn. İbrahim GÜDER' e, ASİ-Der Bşk. Sn. Huzdat HATAY' a,  katılımlarından ve desteklerinden dolayı  teşekkürlerimizi sunarız.  

                                                                                                                                         

 

                                                                                                                                           HASSA DERNEĞİ YÖETİM KURULU ADINA

                                                                                                                                                                 Ali ÇALIŞKAN

                                                                                                                                                                 Hassa Derneği Bşk.